Design MotoPete
Novinky

Poslední rozloučení s Františkem "Frankie" Mrázkem

Dne 29.12.2014 ve věku osmasedmdesáti let zemřela motocyklová legenda František “Frankie” Mrázek, který se narodil 8.května 1936 v Brně. Byl to náš kamarád , přítel a hlavně závodník srdcem i duší.

Čest jeho památce

PETE a Milla

Sraz na Balcarce 2014

Letošnímu srazu na Balcarce počasí opravdu přálo. Na novou galerii se můžete podívat zde

Havárie na Supermono

Náš kamarád Pavel Pospíšil #65 se o víkendu zúčastnil závodu Supermono v Hořicích. Bohužel mu při 2. měřeném tréninku selhaly brzdy a v jedné pravotočivé zatáčce vyjel z trati a skočil na přilehlou prašnou cestu. Po 4 - 5 metrech letu srazil zaparkovanou civilní motorku. 

Pavel z toho vyvazl s rozdrcenou lopatkou, ctyřmi zlomenými žebry, zhmoždenými plícemi, natrženou nadledvinkou a pochroumanými játry. I přes toto všechno jej hlavně zajímalo, aby mu někdo vypnul "STOP" tlačítko na řidítkách :-D To je prostě Pavel

Tak se kamaráde z toho hlavně dostaň, ať můžeš opět řezat zatáčky.

Záznam z nehody co natočil jeden z diváků

Mimořádná motoristická akce

Zveme všechny milovníky historických vozidel a motocyklů, co by se chtěli svézt na brněnském okruhu, nebo se jen přijít podívat a prožít krásný den v "rachotu" historických automobilů a motocyklů.

KDY: neděle 5.5.2013

KDE: brněnský okruh

V případě zájmu o jízdy motocyklů po okruhu, je ještě možnost přihlásit se v neděli 5.5.2013 nejpozději do 9 hod přímo na místě (V DEPU za benzínovou pumpou) - místa je dost!

Fotogalerie a výsledky z této akce

Závody historických vozů  Histo CUP

Zahájení sezóny na brněnském okruhu 2012

Dne 15.4.2012 bylo na brněnském automotodromu, zahájení sezóny 2012 - Motocyklů se tu sešlo skoro 1 500. Byla to pěkná podívaná, na nekonečnou řeku strojů na trati v čele s brněnským jezdcem GP Karlem Abrahámem a Ducati 1198.

Sraz veteránů v Soběšicích 2011

Dne 26.9.2011 proběhl sraz veteránů všech kategorií i značek v Brně-Soběšicích. Na galerii z tohoto srazu se můžete podívat zde. Jako každý rok se při tomto setkání jezdí i závody dovrchu, výsledkovou tabulku motocyklů značky Norton si můžete prohlédnout zde.

Sraz na Balcarce

Fotky z letošního srazu na Balcarce najdete opět ve fotogalerii

Závody do vrchu v Soběšicích

Tento víkend se konaly "závody do vrchu" v brněnských Soběšicích. Mirek získal prvenství za nejrychlejšího. Na fotky se můžete podívat v naší fotogalerii

Nové fotogalerie

Přibyly nám dvě nové fotogalerie:

Jízda elegance z Tišnova a Motonálet z Nikolčic, kde jsme soutěžili a vyhráli krádné druhé místo.

 

Classic show 2010 ještě jednou

tentokrát v časopise Supermoto

Kontakty

Design MotoPete
Miroslav Peterka

Telefon: +420721554205
E-mail: pete@motopete.cz

Deblín 214
okr. Brno-venkov
PSČ 66475 Deblín